Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-16%

DELTA DIRECT Mg + B6

Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 10,90 €

Zloženie: Voda, Horčík Mg (chlorid horečnatý, 175 mg/ml), Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid, 3 mg/ml).

Odporúčaná denná dávka: Deti od 3 rokov 1 až 2 streknutia denne. Dospelí 3x denne 2-4 streknutia.

Návod na použitie: Aplikujte na pulzné miesto (napríklad na zápästie), alebo priamo na pokožku svalov. Pred použitím dózu jemne pretrepte. Balenie obsahuje 800 streknutí a 66 denných dávok.

100 ml sprej na pokožku

Revolučná forma užívania vitamínov a minerálov

Už žiadne tablety a kapsuly!

Tekutá forma v spreji. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie Horčíka a Vitamínu B6 cez pokožku iba jednoduchým nasprejovaním napríklad na pokožku predlaktia, zápästia alebo na ktorékoľvek miesto na nohách. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebateľnosť aplikovaných látok do organizmu a tým aj ich vysoká účinnosť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
NA1
 

Stop kŕčom | SNN - Syndróm Nepokojných Nôh

Pravidelné používanie DELTA DIRECT Mg + B6 pomáha predchádzať kŕčom aktívnym ľuďom, ktorí často športujú, ale aj ľuďom, ktorí majú nedostatok pohybu a pri minimálnom zaťažení mávajú opakované a časté kŕče.

Pre ľudí so syndrómom nepokojných nôh, ktorí pociťujú tendenciu k nutkavému pohybu končatín, najmä pri neaktivite (pri sedení alebo ležaní) je DELTA DIRECT Mg + B6 vynikajúcim riešením. Horčík v sprejovej forme pri aplikácii priamo na pokožku sa rýchlo vstrebáva, čím sa takmer okamžite dostanú nohy do kľudu.

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  Bežná cena 18,90 € Špeciálna cena 17,50 €
 2. DELTA DIRECT Melatonín pomaranč DELTA DIRECT Melatonín pomaranč
  DELTA DIRECT Melatonín pomaranč
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 16,90 €

Obsahuje Horčík a Vitamín B6


Horčík (Mg-Magnézium) prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a svalov, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky a k udržaniu zdravých kostí a zubov.

Vitamín B6 (pyridoxín) prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.

Výhody


 • Jednoduchá aplikácia.

 • Inovatívny koncept dodávania vitamínov a minerálov do organizmu.

 • Takmer 100%-ná vstrebateľnosť.

 • Až 66 denných dávok.

Prečo zvoliť DELTA DIRECT Mg+B6 v spreji?

Pri užívaní vitamínov a minerálov vo forme tabliet, šumivých tabliet a kapsúl je vstrebateľnosť prípravkov veľmi nízka a je závislá od stavu tenkého čreva. DELTA DIRECT Mg + B6 sprej dodáva do tela účinné látky prostredníctvom NANO technológie. Sprej sa aplikuje streknutím na pokožku, čím sa Horčík a Vitamín B6 dostávajú do tela takmer okamžite. Týmto sa obchádza gastrointestinálny trakt. Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Vstrebateľnosť vitamínov a minerálov pri NANO technológii sa blíži až ku 100 %.

Čo je Nanotechnológia?

V DELTA DIRECT NANO sprejoch je tento typ najmodernejšej technológie využitý pre lepšie dodanie látok do organizmu a to cez pokožku, čím dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné. NANO technológia je moderný spôsob spracovania surovín a účinných látok, založený na špeciálnom procese filtrácie, ktorým sa vyselektujú častice vo veľkosti nanometrov. Ich výhodou je, že veľmi dobre prenikajú do určených štruktúr a tkanív.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!