-21%

DELTA DIRECT Vitamín C + Zn

Regular Price 18,90 € Special Price 14,90 €

100 ml sprej na pokožku

Revolučná forma užívania vitamínov a minerálov

Už žiadne tablety a kapsuly!

Tekutá forma v spreji. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie Vitamínu C a Zinku cez pokožku iba jednoduchým nasprejovaním napríklad na pokožku predlaktia alebo zápästia. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebateľnosť aplikovaných látok do organizmu a tým aj ich vysoká účinnosť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
NA2

Popis produktu


Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky.

Koloidný Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a k udržaniu dobrého zraku. Prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Chráni bunky pred účinkom oxidačného stresu.

  • NANO technológia.
  • Jednoduchá aplikácia.
  • Inovatívny koncept dodávania vitamínov do organizmu.
  • Takmer 100%-ná vstrebateľnosť.
  • Až 130 denných dávok.

Mohlo by vás zaujímať

  1. DELTA DIRECT Mg + B6 DELTA DIRECT Mg + B6
    DELTA DIRECT Mg + B6
    Regular Price 11,90 € Special Price 8,90 €

Prečo zvoliť DELTA DIRECT Vitamín C + Zn v spreji?

Pri užívaní vitamínov a minerálov vo forme tabliet, šumivých tabliet a kapsúl je vstrebateľnosť prípravkov veľmi nízka a je závislá od stavu tenkého čreva. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn sprej dodáva do tela účinné látky prostredníctvom NANO technológie. Sprej sa aplikuje streknutím na pokožku, čím sa Vitamín C a Zinok dostávajú do tela takmer okamžite. Týmto sa obchádza gastrolintestinálny trakt. Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Vstrebateľnosť vitamínov a minerálov pri NANO technológii sa blíži až ku 100%.

Čo je Nanotechnológia?

V DELTA DIRECT NANO sprejoch je tento typ najmodernejšej technológie využitý pre lepšie dodanie látok do organizmu a to cez pokožku, čím dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné. NANO technológia je moderný spôsob spracovania surovín a účinných látok, založený na špeciálnom procese filtrácie, ktorým sa vyselektujú častice vo veľkosti nanometrov. Ich výhodou je, že veľmi dobre prenikajú do určených štruktúr a tkanív.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!