Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
Pokožka

Pokožka


Starostlivosť na prvom mieste.

DELTA KOLAGÉNY pochádzajú výlučne z Nemecka a Francúzska, sú certifikované a vyrábané jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej sú pre telo prirodzené, ľahko vstrebateľné a dobre využiteľné.

Zobraziť viac

Kyselina hyalurónová spolu s kolagénom tvoria základné stavebné prvky kože. Kolagén spevňuje pleť a kyselina hyalurónová vyživuje a hydratuje kolagén. Okrem toho obsahujú DELTA KOLAGÉNY mnoho ďalších zložiek, čo z nich robí skutočné unikáty.

Kolagén je základom všetkých spojivových a podporných tkanív, pokožky a vekom postupne v tele ubúda. Dopĺňanie kolagénu je po 35 roku života veľmi vhodné na predĺženie funkčnosti kĺbového aparátu, ale aj udržanie kvality a pružnosti pokožky.

O pokožku by sa mali starať nie len ženy, ale aj muži, aj keď muži nestarnú, ale dozrievajú:) DELTA KOLAGÉNY sú vhodné pre obe pohlavia a doporučujeme ich striedať. Základ DELTA KOLAGÉNOV je certifikovaný rybí alebo bovinný (hovädzí) kolagén. Každý z nich

 • podporuje a obnovuje elasticitu pokožky
 • redukuje tvorbu vrások a celulitídy
 • zmierňuje prejavy starnutia
 • priaznivo vplýva na problémy s akné
 • podporuje správnu funkciu kĺbov
 • zvyšuje pružnosť svalov, šliach, chrupaviek a kostí

Komplex ďalších účinných zložiek v kolagénoch je zameraný buď na pohybový aparát alebo na pokožku, vlasy a nechty. Aj preto je vhodné ich striedať. Rôzne príchute v DELTA KOLAGÉNOCH robia kolagény atraktívnymi a svoju obľúbenú chuť si tak nájde každý. Všetky príchute a sfarbenie nápojov zabezpečujú zložky, ktoré sú 100% prírodné!

Filter
Nastaviť zostupný smer

4 položiek

na stránku
 1. MANUKAgel na drobné popáleniny a rany

  22,90 €
 2. MANUKAderm na problémy s pokožkou

  24,90 €
 3. -6%

  LA FEMME beauty COLLAGEN malina

  Bežná cena 35,90 € Špeciálna cena 33,90 €
 4. NEO-BALLISTOL®

  7,90 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

4 položiek

na stránku