Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
Pre zdravý pohyb

O spoločnosti


Na budúcnosti nám záleží

DELTA je myšlienka

Uvedomujeme si, že k zdraviu je potrebné pristupovať zodpovedne. Našou prioritou je prinášať kvalitné produkty a sprístupniť ľuďom nové, bezpečné a účinné riešenia zdravotných problémov a tým pomáhať k zlepšeniu kvality života človeka.

DELTA funguje

Starostlivo vyberáme produkty ktoré prinášame na trh. DELTA produkty sú vyrábané podľa najnovších poznatkov prírodnej medicíny a farmácie, majú vysokú účinnosť a najvyššiu kvalitu v danom segmente.

Serióznosť

Prinášame Vám iba produkty, u ktorých je pôvod, kvalita, bezpečnosť a účinnosť známa a potvrdená klinickými štúdiami alebo skúsenosťami. Produkty z ďalekej Ázie prebalené a predávané ako vyrobené „u nás“ v našom portfóliu nenájdete.

Výskum

Výskum

Spolupracujeme so špičkovými vedcami a laboratóriami vo viacerých krajinách sveta, ktorí uplatňujú najnovšie poznatky z medicíny a prírodnej farmácie pri vývoji finálnych produktov.

O spoločnosti


DELTA MEDICAL je inovatívna spoločnosť, pôsobiaca na trhu s farmaceutikami, ktorej cieľom je systematicky prispievať k vytváraniu zdravšej budúcnosti populácie cestou využitia prírodných látok, ktoré sú nám od nepamäti k dispozícii.

Vytvorili sme rešpektovanú spoločnosť so silným odborným a ľudským potenciálom, ktorá je alternatívou voči spoločnostiam vyrábajúcim výlučne syntetické produkty.

Filozofiou spoločnosti DELTA MEDICAL je prinášať produkty významne podporujúce zdravie človeka s dôrazom na ich vysokú kvalitu a čistotu, ktoré napomáhajú k neustálemu zlepšovaniu kvality života človeka.

O spoločnosti
Názory zákazníkov

Snažím sa žiť zdravo a vyznávam zdravý životný štýl. Občas aj ja siahnem po kvalitných výživových doplnkoch, ktorými sa snažím svoje zdravie rozumne upevňovať. V zimnom období je to napríklad DELTA COLOSTRUM® pre podporu imunity.

Pravidelne užívam LA FEMME KOLAGÉN, ktorého účinok cítim hlavne na kvalite svojich vlasov. Obsahuje až 8 aktívnych zložiek a obľúbila som si aj jeho skvelú chuť.

Barbora Hanová
Miss Universe Slovensko 2018

Názory zákazníkov

Nie je kolostrum ako kolostrum...

DELTA COLOSTRUM užívam takmer počas celého roka, ale najmä v obdobiach kedy je môj imunitný systém nútený pracovať na plné obrátky. Pomáha mi zvládnuť aj skutočne náročné obdobia. Postrehla som, že sa mi dokonca zlepšila kvalita vlasov a pleti a drobné vrásky sú už minulosťou.

Stanka Pavolová televízna moderátorka
Názory zákazníkov