Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-7%

PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml

Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €

Na masáž kĺbov. Obsahuje čistý výťažok zo slávky zelenoústej s glykosaminoglykánmi (GAG) vysokej kvality – prirodzene sa vyskytujúcimi glukozamínmi. Zmes je určená na podporu masáže kĺbov. Okamžite po použití nastáva chladivý účinok. Gél má príjemnú vôňu, nie je mazľavý a vstrebáva sa okamžite.

Použitie
Na masáž kĺbov. Vmasírujte až do vstrebania niekoľkokrát denne alebo podľa potreby do vhodných oblastí, napríklad do oblasti krku, ramien, chrbta, lakťov, paží, kolien, nôh a chodidiel.

Chladivý efekt

PERNATON® Gél pre unikátny chladivý COOL efekt poskytuje nielen úľavu od bolesti, ale aj príjemný pocit relaxácie po športe, alebo bežnom zaťažení.

 • Pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov v pokročilom veku a pri športovaní.
 • Vhodný pri vystavení silnému mechanickému namáhaniu v dôsledku nadváhy alebo ťažkej práce.
 • Pri podráždení a bolesti kĺbov a šliach.
Dostupnosť: Skladom
SKU
PR1
 

Popis produktu

Obsahuje prírodný Perna extrakt z novozélandskej mušle Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) je základom rady produktov PERNATON® na podporu funkčnosti kĺbov, väzov a šliach.

Vďaka vysokému obsahu glykozaminoglykánov (GAG) dôležitých pre chrupavku, dodáva telu základné živiny, ktoré zásadne podporujú činnosť kĺbov. Ďalej obsahuje funkčný glykogénový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom, 11 rôznych minerálov a 18 životne dôležitých aminokyselín. Pridaný mentol navodí príjemný chladivý pocit a pôsobí proti bolesti. Éterické oleje stimulujú krvný obeh.

 • Vstrebáva sa okamžite
 • Má príjemnú vôňu
 • Chladivý efekt

Najlepšie výsledky sa dosiahnu kombináciou úžívania kapsúl PERNATON® Classic s Vitamínom C 90 ks a vonkajšej aplikácie gélu

Najlepšie výsledky sa dosiahnu kombináciou úžívania kapsúl PERNATON® a vonkajšej aplikácie gélu

 1. PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml
  PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml
  Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €
 2. PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C
  PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C
  29,80 €

Čo je Perna canaliculus?


Mušľa Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) sa pestuje na izolovanom polostrove Nového Zélandu na tzv. "farmách s otvorenou oceánskou vodou“. Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom a následne sa suší mrazom, čím sa zaručí jeho najvyššia možná kvalita.

Mušle sa zozbierajú v období najvyššej biologickej aktivity.

 • Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom bez použitia rozpúšťadiel a aditív dvomi extrakčnými fázami pre separáciu aktívnych zložiek
 • Následne sa suší mrazom – lyofilizácia, tým sa zachováva pôvodná biologická aktivita a tým aj pôvodné terapeutické vlastnosti mušlí
 • Sú geneticky testované, preto sa do perna extraktu dostanú len najvýkonnejšie mušle Slávky zelenoústej

Čo je Perna extrakt (GLME)?


Vedecky a klinicky skúmaná látka – vysokokvalitnými dvojito zaslepenými, placebom kontrolovanými, randomizovanými štúdiami publikovanými v kvalitných, renomovaných časopisoch.

Vďaka Perna extraktu pomáha PERNATON® už 20 rokov podporovať mobilitu kĺbov, väzov a šliach. Táto prirodzene sa vyskytujúca látka, je bohatá na základné živiny a obsahuje životne dôležité stavebné zložky pre chrupavku a kĺbové tkanivo. Zdravé chrupavky sú kľúčom k udržaniu pohyblivosti kĺbov.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

PERNATON® Gél s chladivým efektom sa odporúča pri vážnejších problémoch kombinovať s PERNATON® kapsulami.

PERNATON® Gél na masáž kĺbov/ chladivý efekt
Obsahuje čistý výťažok zo slávky zelenoústej s glykosaminoglykánmi (GAG) vysokej kvality – prirodzene sa vyskytujúcimi glukozamínmi. Zmes je určená na podporu masáže kĺbov. Okamžite po použití nastáva chladivý účinok. Gél má príjemnú vôňu, nie je mazľavý a vstrebáva sa okamžite.

Použitie: Na masáž kĺbov. Vmasírujte až do vstrebania niekoľkokrát denne alebo podľa potreby do vhodných oblastí, napríklad do oblasti krku, ramien, chrbta, lakťov, paží, kolien, nôh a chodidiel. Len na vonkajšie použitie.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!