Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály


Najmodernejšie formy.

Vitamíny a minerály sú mikroživiny nachádzajúce sa v potravinách, ktoré vyživujú naše telo s sú nevyhnutné pre naše celkové zdravie. Patria sem hlavne vitamíny A, B, C, D, E, K a minerály Ca, Mg, Zn, Fe, Se, potrebné pre zaistenie správneho fungovania metabolických pochodov a vedenia nervových vzruchov.

Zobraziť viac

Naopak makroživiny ako bielkoviny, sacharidy a tuky sú dôležité na zabezpečenie nevyhnutných životných funkcií a energie. Rovnováha makro a mikro živín je hlavným piliérom zdravia.

Najlepším spôsobom ako naše telo udržať zdravé je každodenný správny výber potravín, ktoré vitamíny a minerály obsahujú v dostatočnom množstve. Ak nedokážete získať všetky živiny, ktoré potrebujete len z potravy, môžete ich dopĺňať vhodnými doplnkami výživy.

Vitamíny a minerály z rady DELTA DIRECT sa používajú priamo na pokožku. Unikátna forma aplikácie je jednoduchá a pohodlná. Nie je potrebné mať pri sebe vodu na zapitie, nakoľko transdermálna aplikácia je len niekoľko strekov na pokožku, najvhodnejšie na miestach kde sú cievy dobre viditeľné – napríklad na zápästí. DELTA DIRECT Mg+B6 je vhodné aplikovať aj priamo na svaly najčastejšie na nohách a to nie len pri kŕčoch, ale aj ako prevencia proti vzniku kŕčov (náhlej kontrakcii svalov) a tiež pri SNN (syndróme nepokojných nôh), alebo tetánii.

Vitamíny a minerály DELTA DIRECT sú vhodné aj pre deti ktoré odmietajú rôzne formy medikamentov, ale aj ľudí ktorý majú problém s podávaním tabliet, kapsúl per os (ústami).

Vstrebateľnosť účinných látok je veľmi vysoká! Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Tým dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné.

Loading...
Nakupovať podľa
Filter
Nastaviť zostupný smer

3 položiek

na stránku
 1. -7%

  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn

  Bežná cena 18,90 € Špeciálna cena 17,50 €
 2. -7%

  DELTA DIRECT KIDS Vitamín C + Acerola

  Bežná cena 18,90 € Špeciálna cena 17,50 €
 3. -16%

  DELTA DIRECT Mg + B6

  Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 10,90 €
Filter
Nastaviť zostupný smer

3 položiek

na stránku