Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-6%

DELTA DIRECT Melatonín pomaranč

Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 16,90 €

Popis: Výživový doplnok v tekutej forme s dávkovačom. Účinná látka Melatonín sa do tela dostáva priamo cez žilový systém sublingválnou aplikáciou (pod jazyk), čím sa obchádza gastrointestinálny trakt. Tým sa dosahuje lepšia vstrebateľnosť aplikovaných látok do organizmu a aj ich vyššia účinnosť.

Návod na použitie: tesne pred spaním aplikujte pod jazyk 2 streknutia a 30 sekúnd dýchajte nosom pre lepšie vstrebanie prípravku. Následne prehltnite. Nie je potrebné zapíjať vodou. V prípade prebudenia je možné aplikovať ďalšie dve streknutia.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke: 1 mg melatonínu (2 streknutia). Balenie obsahuje 200 streknutí a 100 denných dávok.

30 ml s dávkovačom

Najúčinnejšia forma podania melatonínu.

Aplikácia pod jazyk s okamžitým vstrebaním.

Melatonín v tekutej forme v praktickom balení s dávkovačom. Prispieva ku skráteniu času potrebného na zaspatie. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie melatonínu pod jazyk (sublingválne), kde sa nachádza silná spleť drobných žíl. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebateľnosť melatonínu do organizmu a tým aj jeho vysoká účinnosť. Aplikácia pod jazyk je jedna z najspoľahlivejších a najjednoduchších foriem podávania melatonínu.

Dostupnosť: Skladom
SKU
NA5
 

Benefity

 • Jednoduchá aplikácia pod jazyk.
 • Inovatívny koncept dodania melatonínu do organizmu.
 • Vysoká vstrebateľnosť a účinnosť.
 • Až 100 denných dávok.
 • Príjemná chuť pomaranča.

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA DIRECT Melatonín škorica DELTA DIRECT Melatonín škorica
  DELTA DIRECT Melatonín škorica
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 16,90 €
 2. DELTA DIRECT Mg + B6 DELTA DIRECT Mg + B6
  DELTA DIRECT Mg + B6
  Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 10,90 €

Prečo DELTA DIRECT Good Night v sublingválnej forme?

je to najmodernejšia a vysoko účinná forma preparátu na spanie. Jednoduchá a praktická aplikácia melatonínu kedykoľvek ho potrebujete pre lepší a kvalitnejší spánok. Aj počas noci ho môžete mať poruke a jednoducho si aplikovať potrebnú dávku pod jazyk vtedy, keď sa prebudíte, pričom nepotrebujete hľadať pohár vody na zapitie, čí zažínať svetlo. Pri bežných preparátoch vo forme tabliet alebo kapsúl musíte počítať so správnym načasovaním. DELTA DIRECT Good night sa aplikuje tesne pred spaním, vďaka NANO technológii sa vstrebáva takmer okamžite a jeho účinok je veľmi rýchly. Tým, že sublingválna aplikácia (pod jazyk) obchádza gastrointestinálny trakt je vstrebateľnosť melatonínu omnoho vyššia ako pri bežných preparátoch.

Doprajte si kvalitný spánok

Aplikácia pod jazyk je jedna z najspoľahlivejších a najjednoduchších foriem podávania melatonínu. Technológia DELTA DIRECT využíva mikro častice pre lepšie dodanie látok do organizmu a to sublingválne (pod jazyk), kde sa nachádza silná spleť drobných žíl, do ktorých malatonín prechádza. Tým dosahuje neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly a iné.

Užívaním melatonínu dochádza k zlepšeniu rozladeného cirkadiánneho rytmu. Cyklus spánku a bdenia je jedným z najdôležitejších a najznámejších cirkadiánnych rytmov. Keď je cirkadiánny rytmus narušený, môže spôsobovať až nespavosť. Ak je vyrovnaný, môže spôsobovať pravidelný a hlboký – regenerujúci spánok.

Čo je Melatonín?

Melatonín je „hormón spánku“, ktorý je za normálnych okolností produkovaný v noci, hlavne počas spánku a riadi spánkové rytmy človeka. Hlavným regulátorom jeho tvorby je striedanie svetla a tmy. V priebehu dňa dochádza k utlmeniu jeho hladiny v tele. Večer je vzostup hladiny melatonínu spojený s nutkaním na spánok. Melatonín prispieva ku skráteniu času potrebného na zaspatie, zmierňuje subjektívne pocity únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Jeho vhodná hladina prispieva aj k tomu, že spánok je kvalitný a neprerušovaný.

100% prírodný pomaranč!

Vynikajúca pomarančová príchuť je dosiahnutá použitím čistého 100%-ného hydrolátu, bez použitia umelých príchutí. Hydrolát sa získava parnou destiláciou šupky plodu pomaranča a následným skvapalnením. Hydroláty sa v poslednej dobe stávajú populárnym trendom pri aromatizácii a ochutení výživových doplnkov a kozmetiky.

BEZ POTREBY ZAPÍJANIA

Pohodlná aplikácia


Melatonín aplikáciou pod jazyk obchádza tráviaci trakt, rýchlo sa vstrebáva a účinkuje takmer okamžite. Ide to aj bez použitia tabliet a kapsúl. Balenie až na 3 mesiace.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke: 1 mg melatonínu (2 streknutia). Balenie obsahuje 200 streknutí a 100 denných dávok.

Pohodlná aplikáci

Doprajte si kvalitný spánok


 • Jednoduchá aplikácia pod jazyk
 • Plný účinok už pri 1. dávke
 • Vysoká vstrebateľnosť a účinnosť
 • Až 100 denných dávok
 • Príchuť pomaranč alebo škorica
Doprajte si kvalitný spánok
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!