Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-7%

PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml

Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €

Na masáž spojivového tkaniva a svalov
Obsahuje čistý výťažok zo slávky zelenoústej s glykosaminoglykánmi (GAG) vysokej kvality, chondroitín, výťažok z kajenskej papriky a vzácne esenciálne oleje. Vyvoláva intenzívny, dlhotrvajúci a príjemný hrejivý pocit, ktorý zvyšuje prekrvenie kože. Gél má príjemnú vôňu, nie je mazľavý a vstrebáva sa okamžite.

Použitie
Na masáž spojivového tkaniva a svalov. Vmasírujte až do vstrebania niekoľkokrát denne alebo podľa potreby do vhodných oblastí, napríklad do oblasti krku, ramien, chrbta, lakťov, paží, kolien, nôh a chodidiel.

Hrejivý efekt

PERNATON® Gél Forte pre unikátny hrejivý efekt pred začatím športovania alebo pohybovej aktivity. Poskytuje úľavu od bolesti a navodí príjemný pocit relaxácie a uvoľnenia.

 • Pomáha udržiavať pohyblivosť kĺbov v pokročilom veku a pri športovaní
 • Vhodný pri vystavení silnému mechanickému namáhaniu v dôsledku nadváhy alebo ťažkej práce
 • Pri podráždení a bolesti kĺbov a šliach
Dostupnosť: Skladom
SKU
PR2
 

Popis produktu

Obsahuje prírodný Perna extrakt z novozélandskej mušle Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) je základom rady produktov PERNATON® na podporu funkčnosti kĺbov, väzov a šliach.

Vďaka vysokému obsahu glykozaminoglykánov (GAG) dôležitých pre chrupavku, dodáva telu základné živiny, ktoré zásadne podporujú činnosť kĺbov. Ďalej obsahuje funkčný glykogénový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom, 11 rôznych minerálov a 18 životne dôležitých aminokyselín. Pridaný výťažok z kajenského korenia zvyšuje prietok krvi, prehreje pokožku, sval a šľachy. Chondroitín vyživuje chrupavku a éterické oleje podporujú prekrvenie.

 • Vstrebáva sa okamžite
 • Má príjemnú vôňu
 • Hrejivý efekt

Najlepšie výsledky sa dosiahnu kombináciou úžívania kapsúl PERNATON® Classic s Vitamínom C 90 ks a vonkajšej aplikácie gélu

Najlepšie výsledky sa dosiahnu kombináciou úžívania kapsúl PERNATON® a vonkajšej aplikácie gélu

 1. PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C
  PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C
  29,80 €
 2. PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml
  PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml
  Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €

Čo je Perna canaliculus?


Mušľa Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) sa pestuje na izolovanom polostrove Nového Zélandu na tzv. "farmách s otvorenou oceánskou vodou“. Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom a následne sa suší mrazom, čím sa zaručí jeho najvyššia možná kvalita.

Mušle sa zozbierajú v období najvyššej biologickej aktivity.

 • Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom bez použitia rozpúšťadiel a aditív dvomi extrakčnými fázami pre separáciu aktívnych zložiek
 • Následne sa suší mrazom – lyofilizácia, tým sa zachováva pôvodná biologická aktivita a tým aj pôvodné terapeutické vlastnosti mušlí
 • Sú geneticky testované, preto sa do perna extraktu dostanú len najvýkonnejšie mušle Slávky zelenoústej

Čo je Perna extrakt (GLME)?


Vedecky a klinicky skúmaná látka – vysokokvalitnými dvojito zaslepenými, placebom kontrolovanými, randomizovanými štúdiami publikovanými v kvalitných, renomovaných časopisoch.

Vďaka Perna extraktu pomáha PERNATON® už 20 rokov podporovať mobilitu kĺbov, väzov a šliach. Táto prirodzene sa vyskytujúca látka, je bohatá na základné živiny a obsahuje životne dôležité stavebné zložky pre chrupavku a kĺbové tkanivo. Zdravé chrupavky sú kľúčom k udržaniu pohyblivosti kĺbov.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

PERNATON® Gél s hrejivým efektom sa odporúča pri vážnejších problémoch kombinovať s PERNATON® kapsulami.

PERNATON® Gél FORTE na masáž kĺbov/ hrejivý efekt
Obsahuje čistý výťažok zo slávky zelenoústej s glykosaminoglykánmi (GAG) vysokej kvality – prirodzene sa vyskytujúcimi glukozamínmi, chondroitín, výťažok z kajenskej papriky a vzácne esenciálne oleje. Zmes je určená na podporu masáže kĺbov. Vyvoláva intenzívny, dlhotrvajúci a príjemný hrejivý pocit, ktorý zvyšuje prekrvenie kože. Gél má príjemnú vôňu a vstrebáva sa okamžite.

Použitie: Na masáž spojivového tkaniva a svalov. Vmasírujte až do vstrebania niekoľkokrát denne alebo podľa potreby do vhodných oblastí, napríklad do oblasti krku, ramien, chrbta, lakťov, paží, kolien, nôh a chodidiel. Len na vonkajšie použitie.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!