Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
Kolagény

Kolagény


Komplex až 12 účinných zložiek.

DELTA kolagény pochádzajú výlučne z Nemecka a Francúzska, sú certifikované a vyrábané jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej kolagén nadobúda rovnakú štruktúru ako kolagén v ľudskom tele (trojitá špirála) a preto je lepšie využiteľný. Kolagén je základom všetkých spojivových a podporných tkanív, pokožky a vekom postupne v tele ubúda. Dopĺňanie kolagénu je po 35 roku života veľmi vhodné na predĺženie funkčnosti kĺbového aparátu, ale aj udržanie kvality a pružnosti pokožky.

Zobraziť viac

Každý DELTA kolagén obsahuje okrem vysokokvalitných certifikovaných kolagénov množstvo ďalších zložiek, ktoré sú zamerané na krásu, ale aj na komfort v pohybe.

Náš typ je, striedať počas roka všetky DELTA kolagény bez rozdielu pohlavia, nakoľko Kolagén typu I tvorí až 90% kolagénu v tele a je vo všetkých kolagénoch najviac zastúpený.

Základné použitie na:

POKOŽKA | VLASY | NECHTY

Tu odporúčame pre obe pohlavia LA FEMME kolagén. Základom je hydrolyzovaný kolagén z morských rýb 5500 mg v 1 dávke obsahuje aj ďalšie zložky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, vlasy a nechty. Konkrétne: Kyselina hyalurónovú, Vitamín C, B2, B3, B7, Minerály Zinok a Selén.

KĹBY | KOSTI | ŠĽACHY | CHRUPAVKY

KING LION kolagén a MAN power kolagén je vhodný bez rozdielu pohlavia pre aktívnych ľudí, ľudí s problémami pohybového aparátu ale aj pre vysoko výkonnostných športovcov. Základom je hydrolyzovaný bovinný /hovädzí/ kolagén 8000 mg v 1 dávke, ktorý obsahuje mnoho ďalších zložiek vo významnom objeme pre telo. Konkrétne: Vitamín C, MSM, Glukozamín, Chondroitín sulfát a Kyselinu hyalurónovú.

MAN power kolagén navyše obsahuje vaječný kolagén, kolagén typu V a X, Vitamín E, D3 a Minerál Zinok.

Existuje 28 typov kolagénov, pričom kolagén typu I tvorí až 90% kolagénu v tele človeka. MAN power kolagén obsahuje až 5 typov kolagénu: I, II, II, V, X.

Strata kolagénu v tele je vekom nevyhnutná, prispievajú k nej aj faktory ako fajčenie, nadmerný príjem alkoholu, nesprávne stravovanie alebo nadmerné slnenie.

Dôležitý pre zapracovanie kolagénu je tiež vitamín C, preto jeho nedostatok pôsobí na stav kolagénu v tele nepriaznivo.

Strate kolagénu v tele nie je možné zabrániť, ale používaním správnych doplnkov môžeme tento proces spomaliť.

Kolagén sa nachádza v koži, šľachách, spojivovom tkanive, kostiach a chrupavkách. Poskytuje štrukturálnu podporu tkanivám a hrá dôležitú úlohu v bunkových procesoch, vrátane opravy tkaniva, komunikácie medzi bunkami, alebo imunitnej odpovedi.

Filter
Nastaviť zostupný smer

4 položiek

na stránku
 1. -15%

  KING LION flex COLLAGEN zelené jablko

  Bežná cena 33,90 € Špeciálna cena 28,90 €
 2. -6%

  LA FEMME beauty COLLAGEN malina

  Bežná cena 35,90 € Špeciálna cena 33,90 €
 3. -6%

  MAN power COLLAGEN jahoda | citrón

  Bežná cena 35,90 € Špeciálna cena 33,90 €
 4. -4%
  Top

  MAN & LA FEMME COLLAGEN DUO PACK

  Bežná cena 59,90 € Špeciálna cena 57,60 €
  Vypredané
Filter
Nastaviť zostupný smer

4 položiek

na stránku