Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.

Salute® citrónová sóda bikarbóna

4,50 €

Instantná jedlá sóda bikarbóna na prípravu šumivého nápoja s citrónovou príchuťou.

Návod na použitie: do vodou naplneného pohára (1-2 dL) nasypte dve čajové lyžičky granulátu a vypite počas šumenia.

Šumivé granule | 250 g

Salute® sú ľahko rozpustné granule so sódou bikarbónou na prípravu lahodného šumivého nápoja. Salute® vás zbaví ťažoby po výdatnom jedle, podporí trávenie, pomáha pri pálení záhy a pri stavoch po nadmernej konzumácii alkoholu. Zároveň uhasí smäd, osvieži a má vynikajúcu citrónovú chuť.

Používa sa na rýchlu neutralizáciu kyselín v žalúdku. Keď sa obsah žalúdka a žalúdočná kyselina pohybujú nesprávnym smerom, dochádza k tzv. regurgitácii. Salute® zmierňuje príčiny refluxu, ako je pálenie záhy a regurgitácia.

Dostupnosť: Skladom
SKU
SA1
 

Výhody Salute

 • Zlepšuje trávenie
 • Zmierňuje pálenie záhy
 • Účinne pomáha po "opici"
 • Alkalizuje organizmus

Sóda bikarbóna sa už od nepamäti používa pri rôznych problémoch s trávením, prekyslením, pálením záhy. Táto tradícia pretrváva dodnes. Salute® prináša sódu bikarbónu vo vylepšenej forme osviežujúceho nápoja.

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa
  DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa
  26,90 €
 2. Pestrecová bylinná pasta® Pestrecová bylinná pasta®
  Pestrecová bylinná pasta®
  Bežná cena 44,90 € Špeciálna cena 43,90 €

Pálenie záhy

je dráždivý pocit vychádzajúci od žalúdka smerom nahor do hrdla. Vzniká dôsledkom dráždenia sliznice pažeráka kyslými žalúdočnými šťavami. Dostavuje sa najmä po ťažkom jedle. Salute® vďaka obsiahnutej sóde bikarbóne účinne pomáha zmierňovať príznaky pálenia záhy a váš žalúdok bude opäť v rovnováhe.

Zaťažený žalúdok po výdatnom jedle

Salute® ocenia všetci, ktorí si radi z chuti a dobre zajedia a niekedy to preženú. Po najedení prichádza pocit ťažoby, nafúknutého brucha, až bolesti, malátnosti a únavy. Tieto ťažkosti vám pomôže v niekoľkých okamihoch zdolať Salute®, šumivý nápoj, ktorý osvieži a uhasí smäd.

Nepríjemné stavy po konzumácii alkoholu

Nevoľnosť, bolesť hlavy, neschopnosť koncentrácie, zvracanie a ďalšie problémy poznajú mnohí. Po nadmernom užití alkoholu sa tento odbúrava v pečeni a vzniká acetaldehyd, ktorý má 30 krát viac deštruktívne účinky ako alkohol samotný. Dochádza k silnému prekysleniu organizmu. Od dávna je o sóde bikarbóne známe, že pomáha práve pri takýchto stavoch. Preto je Salute® vhodným a chutným riešením.

Acidobázická rovnováha

Salute®


Moderné stravovacie návyky, prejedanie, stres a fyzická záťaž môžu ovplyvňovať acidobázickú rovnováhu. Aktívna zložka hydrogénuhličitan sodný obsiahnutý v originálnom produkte Salute® napomáha k acidobázickej rovnováhe. Skvelá citrónová chuť dodáva nápoju na atraktivite.

Moderné stravovacie návyky

Alkohol

Po nadmernej konzumácii


Stavu po nadmernej konzumácii alkoholu sa nezbavíte len tak. Telo je dehydratované, bolí hlava a svaly a trávenie je spomalené. Žalúdok je prekyslený, páli vás záha, ale riešenie je vždy poruke. Salute® nie len tlmí tráviace ťažkosti, ale aj alkalizuje organizmus. Dôsledkom podpory trávenia dochádza k rýchlejšiemu štiepeniu acetaldehydu, čím sa časové rozpätie odbúrania alkoholu znižuje a tým sa tiež zmierňujúnepríjemné stavy pri zvýšenej konzumácii alkoholu.

Po nadmernej konzumácii
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!