Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-15%

DELTA VITAMÍN D3 Natural 1000 IU

Bežná cena 6,50 € Špeciálna cena 5,50 €

Zloženie: prírodný vitamín D3 (cholekalciferol, 1000 IU v 1 kvapke) 25 μg, slnečnicový olej.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 2 kvapky. Deti od 12 rokov 1x denne 1 kvapka. Pipeta (dávkovač) je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 160 denných dávok.

DELTA VITAMÍN D3 Natural je zdrojom vysokokvalitného prírodného Vitamínu D3 (cholekalciferol) získaného z lanolínu, rozpusteného v slnečnicovom oleji v certifikovanej kvalite. V tejto forme je veľmi dobre vstrebateľný. Výhodou je, že neobsahuje množstvo pomocných látok, tak ako je to pri kapsulách a tabletách. Je vhodný aj pre vegánov.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
VD3

Popis produktu


 • Jednoduché dávkovanie: 1 kvapka = 1000 IU.
 • Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Je dôležitý pre udržanie zdravých kostí a zubov.
 • Je nevyhnutný pre zabudovanie vápnika do kostí.
 • Pomáha predchádzať osteoporóze z nedostatku vápnika.
 • 100% prírodný Vitamín D3 získaný z lanolínu.
 • 100% slnečnicový olej v certifikovanej kvalite.
 • Gluten free.
 • Balenie na 5 mesiacov.

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  Bežná cena 18,90 € Špeciálna cena 17,50 €

Čo je Vitamín D3?

Vitamín D3 je pre ľudské telo nevyhnutný. Bežne sa tvorí pomocou slnečného žiarenia, ale je známe, že väčšina populácie trpí jeho nedostatkom. Preto je vhodné ho dopĺňať prostredníctvom kvalitného výživového doplnku. Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu zdravých kostí a zubov, k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi (čo je dôležité pre ľudí s osteoporózou), k udržaniu správneho fungovania svalov. Tiež zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Prečo zvoliť DELTA VITAMÍN D3 kvapky?

Vitamín D3 je rozpustný výlučne v tukoch (olejoch), ináč sa do tela vstrebáva vo veľmi malom množstve. DELTA VITAMÍN D3 je prírodný, získaný z lanolínu a rozpustený v kvalitnom slnečnicovom oleji. Neobsahuje žiadne ďalšie pomocné zložky ako je to napríklad v kapsulách a tabletách. Dobre sa vstrebáva do organizmu a ľahko si ho nadávkujete podľa potreby: 1 kvapka obsahuje 1000 IU (alebo 25 μg). Vrchnák obsahuje pipetu pre správne dávkovanie. DELTA VITAMÍN D3 je vhodný aj pre vegánov a balenie pri bežnej dávke vystačí až na 5 mesiacov.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!