Každý človek je unikátny a preto platí, že čo je dobré pre jedného, nemusí byť vhodné pre iného. Niekto túži po veľkom finančnom bohatstve, iný sníva o tom, že svoj život zasvätí spoznávaniu exotických kútov sveta a pre niekoho je základom spokojného fungovania šťastná rodina. Jedno však máme spoločné všetci – každý z nás bez rozdielu v pohlaví, povolaní či príslušnosti k akejkoľvek skupine, túži po dobrom zdraví.

Zdravie vo vlastných rukách

Zdravý a aktívny životný štýl sa stal jedným zo symbolov 21. storočia. Mnohí z nás si veľmi dobre uvedomujú, aké dôležité je pravidelne sa starať o zdravie, ako aj skutočnosť, že túto výzvu máme plne vo svojich rukách. Priaznivci aktívneho životného štýlu vedú týmto smerom aj svojich potomkov. V súčasnosti existuje množstvo dostupných spôsobov, ako možno podporiť naše zdravie. K pravidelnému športu a pohybu na čerstvom vzduchu i oddychu pri záľubách, je nevyhnutné pridať aj vyváženú stravu bohatú na rôzne zdraviu prospešné látky. Bežné potraviny si však dokážeme spestriť a obohatiť ešte aj o ďalšie dôležité látky.

Delta colostrum AKTIV plus+ s BiO aróniou

Delta colostrum AKTIV plus+ s BiO aróniou

Aktiv plus+ COLOSTRUM predstavuje v tomto ohľade unikátnu formu KOLOSTRA v prášku s pridaním Arónie v BiO kvalite a vápnika v organickej podobe. Jeho nesporou výhodou je , že sa nedávkuje v tabletách. V práškovej forme ho možno pridávať do bežných potravín, ktoré konzumujeme každý deň ako sú jogurty, tvaroh, mlieko alebo smoothies. Tieto potraviny takto dokážeme obohatiť o ďalšie zdraviu prospešné látky. Aktiv plus COLOSTRUM má veľmi príjemnú jahodovú chuť a pridaná Arónia farbí potraviny na fialovo. Najmä deti tak ocenia možnosť na chvíľu sa zahrať na malých kuchárov a pochutiť si na lahodnom pokrme, ktorý si sami namiešajú.

Benefity pre aktívnych jedincov

Revolučný výrobok Aktiv plus+ COLOSRUM je určený najmä pre ľudí žijúcich zdravým a aktívnym životným štýlom. Aktiv plus+ COLOSRUM netreba užívať na pravidelnej báze. Možno si ho pridávať do jedál napríklad pri zvýšenej námahe, alebo v prechodných ročných obdobiach, kedy býva v kolektívoch zvýšený počet chorých. Aktiv plus+COLOSTRUM je vhodné už pre deti od troch rokov veku. Samotné KOLOSTRUM pritom pochádza z kontrolovaných chovov a je testované na rôzne reziduá ATB, BSE, ťažké kovy, pesticídy a iné. Pridaná BiO Arónia je ďalšou skvelou a zdraviu prospešnou potravinou, ktorá obsahuje množstvo cenných látok. Je zároveň silným antioxidantom. Pridaný vápnik nám pomáha udržiavať normálny stav kostí i zubov a podieľa sa aj na procese deľby a špecializácie buniek v tele.