Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.

PERNATON® Classic na kĺby s Vitamínom C

29,80 €

Zloženie: výťažok zo slávky zelenoústej (74 %) (mäkkýše), želatína (obal kapsuly), kyselina L-askorbová, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, magnézium stearát. Vyrobené bez umelých konzervačných látok, farbív alebo príchutí. Bez pridaného cukru a produktov vyrobených z kvasníc, pšenice, lepku, kukurice, škrobu, sóje alebo mlieka.

Návod na použitie: Užívajte 3 kapsuly denne počas prvých 3 mesiacov. Ak je to nevyhnutné, dávka môže byť zvýšená na 6 kapsúl denne. Po 3 mesiacoch: 2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte s jedlom.

Kapsuly 90 ks

Kĺby | Šľachy | Chrupavky

Rada produktov PERNATON® obsahuje jedinečný extrakt získaný z novozélandskej mušle Slávky zelenoústej (Perna canaliculus). Obsahuje unikátne výživné a regeneratívne látky potrebné pre zdravie pohybového aparátu.

Dostupnosť: Skladom
SKU
PR3
 

Perna extrakt

 • Zmierňuje zápal a následne aj bolesť
 • Zvyšuje pohyblivosť kĺbov (protizápalovým účinkom)
 • Zastavuje rozpad kĺbových tkanív (inhibičná aktivita MMP – metaloproteinázy)
 • Chráni pred kĺbovou degradáciou (najmä chrupavky)

PERNATON® je prírodný, čistý produkt – bez chemických látok, bez nežiaducich účinkov, žiadna toxicita či teratogenita, šetrný voči GITu. Je vhodný na dlhodobé užívanie bez prerušenia.

Pomáha pri osteoartritíde, reumatickej artritíde, artróze.

Perna extrakt má vysoký obsah glykozaminoglykánov (GAG), ktoré sú základom pre chrupavku a kĺbové tkanivo. Ďalej obsahuje funkčný glykogénový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom, 11 rôznych minerálov a 18 dôležitých aminokyselín. Pridaný vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu chrupaviek.

Najlepšie výsledky sa dosiahnu kombináciou úžívania kapsúl PERNATON® a vonkajšej aplikácie gélu

 1. PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml
  PERNATON® Gél FORTE na kĺby hrejivý 125 ml
  Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €
 2. PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml
  PERNATON® Gél na kĺby chladivý 125 ml
  Bežná cena 14,90 € Špeciálna cena 13,90 €

Čo je Perna canaliculus?


Mušľa Slávka zelenoústa (Perna canaliculus) sa pestuje na izolovanom polostrove Nového Zélandu na tzv. "farmách s otvorenou oceánskou vodou“. Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom a následne sa suší mrazom, čím sa zaručí jeho najvyššia možná kvalita.

Mušle sa zozbierajú v období najvyššej biologickej aktivity.

 • Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom bez použitia rozpúšťadiel a aditív dvomi extrakčnými fázami pre separáciu aktívnych zložiek
 • Následne sa suší mrazom – lyofilizácia, tým sa zachováva pôvodná biologická aktivita a tým aj pôvodné terapeutické vlastnosti mušlí
 • Sú geneticky testované, preto sa do perna extraktu dostanú len najvýkonnejšie mušle Slávky zelenoústej

Čo je Perna extrakt (GLME)?


Vedecky a klinicky skúmaná látka – vysokokvalitnými dvojito zaslepenými, placebom kontrolovanými, randomizovanými štúdiami publikovanými v kvalitných, renomovaných časopisoch.

Vďaka Perna extraktu pomáha PERNATON® už 20 rokov podporovať mobilitu kĺbov, väzov a šliach. Táto prirodzene sa vyskytujúca látka, je bohatá na základné živiny a obsahuje životne dôležité stavebné zložky pre chrupavku a kĺbové tkanivo. Zdravé chrupavky sú kľúčom k udržaniu pohyblivosti kĺbov.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

Návod na použitie: Užívajte 3 kapsuly denne počas prvých 3 mesiacov. Ak je to nevyhnutné, dávka môže byť zvýšená na 6 kapsúl denne. Po 3 mesiacoch: 2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte s jedlom.

Kĺby | Šľachy | Chrupavky

Riešenie pre kĺby

Zmierňuje zápal a následne aj bolesť, zvyšuje pohyblivosť kĺbov (protizápalovým účinkom), zastavuje rozpad kĺbových tkanív, chráni chrupavku pred degradáciou.

 • Osteoartritída,
 • Komplex až 8 účinných zložiek.
 • Reumatická artritída,
 • Artróza.

PERNATON vďaka extraktu z mušlí prirodzene podporuje zdravie kĺbov. Aj dlhodobé užívanie je úplne bezpečné. Nie sú nutné prestávky ako u iných preparátov. Nezaťažuje organizmus a nemá nežiaduce účinky.

Kĺby schéma

Perna canaliculus

Čo je Slávka zelenoústa

Je mušľa, ktorá sa pestuje v štátom kontrolovaných oblastiach na juhu Tichého oceánu v okolí Nového Zélandu.

Výťažok sa získava špeciálnym výrobným postupom bez použitia rozpúšťadiel a následne sa suší mrazom, čím je zachovaná pôvodná biologická aktivita a najvyššia možná kvalita.

Mušle sa zozbierajú v období najvyššej biologickej aktivity.

Čo je Slávka zelenoústa
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!