Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-15%

KING LION flex COLLAGEN zelené jablko

Bežná cena 33,90 € Špeciálna cena 28,90 €

Zloženie: Hydrolyzovaný bovinný Kolagén, Glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Chondroitín sulfát, Horčík (aquamín Mg), Kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný), Zinok (citrát zinočnatý), Kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý), Vitamín B2 (riboflavín), Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná jablková aróma, sladidlo: sukralóza, farbivo: požlt farbiarsky, spirulina.

Návod na použitie: 1 plnú odmerku (12 g) rozpustite v cca 2 dl vody a dobre zamiešajte. Po rozpustení nápoj vypite. Užívanie sa odporúča po dobu minimálne 2 mesiacov. Odmerka je súčasťou balenia. Balenie obsahuje 20 denných dávok. 1 dávka = 12 g.

Prášok na prípravu nápoja | 240 g

PRÉMIOVÝ KOLAGÉN PRE KOMFORT V POHYBE

Kĺby | Chrupavky | Kosti

8000 mg prémiového nemeckého kolagénu v dennej dávke spolu s ďalšími 10 účinnými zložkami vo forme chutného nápoja s príchuťou zeleného jablka.

Je vyrábaný jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej je pre telo prirodzený, ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný.

Komplex až 11 účinných zložiek!
Nemecký prémiový kolagén
Vitamín C podporuje vstrebávanie kolagénu
Chondroitín sulfát + MSM + Glukozamín
Kyselina hyalurónová
Vitamíny B2, B5, B6 , Zinok a Horčík

Dostupnosť: Skladom
SKU
COL2
 
 • Nemecký prémiový kolagén (bovinný)
 • 8000 mg kolagénu v jednej dávke
 • Trojzložkový kolagén typu I, II, III
 • Klinicky testované účinky
 • Skutočne najlepší pomer kvality a ceny

Komplex až 11 účinných zložiek

 • Vitamín C podporuje vstrebávanie kolagénu.
 • Chondroitín sulfát
 • Glukozamín sulfát.
 • MSM (prírodná síra)
 • Kyselina hyalurónová
 • Vitamíny B2, B5, B6
 • Minerály Zinok a Horčík

Mohlo by vás zaujímať

 1. LA FEMME beauty COLLAGEN malina LA FEMME beauty COLLAGEN malina
  LA FEMME beauty COLLAGEN malina
  Bežná cena 35,90 € Špeciálna cena 33,90 €
 2. DELTA DIRECT Melatonín pomaranč DELTA DIRECT Melatonín pomaranč
  DELTA DIRECT Melatonín pomaranč
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 16,90 €

Prečo KING LION Collagen?


Komplex 11 účinných zložiek v KING LION kolagéne nie je náhodný. Každá jedna zložka v ňom obsiahnutá je v optimálnej dávke a plní svoju funkciu v prospech pohybového aparátu. 11 účinných zložiek vo vzájomnej synergii tvorí jediný kolagén na trhu s tak silným zložením. Pokiaľ by ste si jednotlivé zložky kupovali samostatne, museli by ste siahnuť veľmi hlboko do vrecka.

KING LION Collagen obsahuje prémiový, klinicky testovaný nemecký kolagén vo forme bioaktívnych kolagénových peptidov v množstve až 160 000 mg v jednom balení. Je vyrábaný jedinečnou šetrnou technológiou – enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej nadobúda rovnakú štruktúru ako kolagén v ľudskom tele (trojitá špirála). Vďaka tejto bioaktívnej forme je KING LION Collagen pre telo prirodzený, ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný.

Garantujeme, že KING LION Collagen je zostavený výlučne z kvalitných, certifikovaných zložiek, čo sa vzťahuje aj na pomocné látky ako napríklad arómu a farbivá, ktoré sú prírodného pôvodu. Zelená farba nápoja je vďaka rastlinám požlt farbiarsky a spirulina. Použité sladidlo sukralóza je vhodné aj pre diabetikov, vzhľadom na nízky glykemický index.

Chondroitín sulfát

Sa nachádza v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupaviek a v spojivových tkanivách. Má schopnosť zadržiavať vodu a živiny v chrupavke a umožňuje iným molekulám pohybovať sa cez chrupavku. Ovplyvňuje činnosť ciev v krvných kapilárach v blízkosti kĺbových štruktúr.

Glukozamín sulfát

Je jednou z hlavných zložiek kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom dochádza k výraznému poklesu tvorby vlastného glukozamínu v ľudskom tele, a preto je vhodné ho dopĺňať. Má prírodné protizápalové vlastnosti, ako aj účinky proti starnutiu. Môže zvýšiť hustotu chrupavky a tekutiny obklopujúcej kĺby.

MSM

MSM (Metylsufonylmetán) je organická zlúčenina síry, ktorá sa v organizme dobre vstrebáva do všetkých tkanív. Zmierňuje zápaly a redukuje bolesť.

Kyselina hyalurónová

Sa nachádza vo všetkých kostných a chrupavkových štruktúrach v tele, v šľachách a väzivách a je hlavnou zložkou tzv. synoviálnej tekutiny nachádzajúcej sa v kĺbovom puzdre. Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkového tkaniva, stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva, vyživuje a hydratuje kolagén.

Vitamín C

Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, pokožky a zubov. Zároveň prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamíny B2, B5, B6

Prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a tiež k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Minerály Zinok, Horčík

Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zinok a Horčík prispievajú k udržaniu zdravých kostí. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Dlhodobý účinok

Komfort v pohybe


Užívanie kolagénu nie je jednorázová záležitosť. Dopĺňanie kolagénu si vyžaduje dlhodobosť a pravidelnosť. Buďte trpezlivý a nerobte uzávery skôr ako po 2 mesiacoch užívania.

Váš pohybový aparát sa vám odvďačí perfektnou funkčnosťou, minimalizáciou zranení a bolesti. MAN kolagén je skutočne dobrá voľba pre aktívnych ľudí a športovcov.

Dlhodobý účinok a komfort v pohybe

Kĺby | Chrupavky | Kosti

Bolestivý pohyb


Bolestivosť kĺbov je často spôsobená zápalom. MAN kolagén obsahuje látky s výrazným protizápalovým účinkom, čím sa redukuje bolestivosť.

 • Chondroitín sulfát,
 • Glukozamín sulfát,
 • MSM.

Bežné kolagény tieto látky neobsahujú, musíte si ich dokupovať samostatne.

Kĺby | Chrupavky | Kosti
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!