Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-7%

DELTA DIRECT KIDS Vitamín C + Acerola

Bežná cena 18,90 € Špeciálna cena 17,50 €

Zloženie: Voda, Vitamín C (kyselina L-askorbová, 150 mg/ml), Acerola (Malpighiaglabra) - 50 mg/ml z extraktu z plodov.

Odporúčaná denná dávka: Deti od 3 rokov 2x denne 2 streknutia (1 streknutie = 0,125 ml).

Návod na použitie: Aplikujte na pulzné miesto - zápästie alebo predlaktie. Pred použitím dózu jemne pretrepte. Balenie obsahuje minimálne 800 streknutí a 200 denných dávok.

100 ml sprej na pokožku

Revolučná forma užívania vitamínov a minerálov

Už žiadne tablety a kapsuly!

Tekutá forma v spreji. Inovatívna NANO technológia umožňuje podávanie Vitamínu C a Aceroly cez pokožku iba jednoduchým nasprejovaním napríklad na pokožku predlaktia alebo zápästia. Obchádza sa tým gastrointestinálny trakt, čím sa dosahuje vyššia vstrebatenosť aplikovaných látok do organizmu a tým aj ich vysoká účinnosť.

Dostupnosť: Skladom
SKU
NA3
 

Popis produktu


Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov a pokožky, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky.

Acerola - známa ako Barbadoská čerešňa, je jeden z najlepších zdrojov prírodného vitamínu C, ktorého je v nej 40x viac ako v pomarančoch.

 • Jednoduchá aplikácia.
 • Inovatívny koncept dodávania vitamínov do organizmu.
 • Takmer 100%-ná vstrebateľnosť.
 • Až 200 denných dávok.

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA DIRECT Mg + B6 DELTA DIRECT Mg + B6
  DELTA DIRECT Mg + B6
  Bežná cena 12,90 € Špeciálna cena 10,90 €
 2. DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO
  DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO
  Bežná cena 17,90 € Špeciálna cena 16,90 €

Prečo zvoliť DELTA DIRECT KIDS Vitamín C + Acerola v spreji?

Pri užívaní vitamínov a minerálov vo forme tabliet, šumivých tabliet a kapsúl je vstrebateľnosť prípravkov veľmi nízka a je závislá od stavu tenkého čreva. DELTA DIRECT Vitamín C + Acerola sprej dodáva do tela účinné látky prostredníctvom NANO technológie. Sprej sa aplikuje streknutím na pokožku, čím sa Vitamín C dostáva do tela takmer okamžite. Týmto sa obchádza gastrointestinálny trakt. Účinné látky sa vzhľadom na nízku molekulovú hmotnosť dostávajú ľahko po aplikovaní na pokožku do priestorov medzi bunkami a prenikajú do krvného obehu a celého organizmu. Vstrebateľnosť vitamínov a minerálov pri NANO technológii sa blíži až ku 100%.

Čo je Nanotechnológia?

V DELTA DIRECT NANO sprejoch je tento typ najmodernejšej technológie využitý pre lepšie dodanie látok do organizmu a to cez pokožku, čím dosahujeme neporovnateľne vyššiu vstrebateľnosť oproti bežným perorálnym formám, ako sú tablety, kapsuly, sirupy a iné. NANO technológia je moderný spôsob spracovania surovín a účinných látok, založený na špeciálnom procese filtrácie, ktorým sa vyselektujú častice vo veľkosti nanometrov. Ich výhodou je, že veľmi dobre prenikajú do určených štruktúr a tkanív.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!