Získajte 10% zľavu na celý nákup! Vytvorte si účet, následne v registračnom emaile obdržíte kupón.
-13%
Top

DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte

Bežná cena 15,90 € Špeciálna cena 13,90 €

Zloženie: Betaglukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae), Kravské organické kolostrum lyofilizované, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Zinok (Citrát zinočnatý), protihrudkovacie látky: mikrokryštalická celulóza a stearan horečnatý (rastlinný), Selén (seleničitan sodný), Vitamín D3 (cholekalciferol). Obsahuje laktózu.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Betaglukán 200 mg, Kravské kolostrum 50 mg, Vitamín C 30 mg (43% RHP*), Zinok 5 mg (100% RHP*), Selén 25 µg (100% RHP*), Vitamín D3 12,5 µg/500 IU (104% RHP*). * RHP-Referenčná hodnota príjmu.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Užívajte pred jedlom, zapite studeným alebo vlažným nápojom. Nezapíjajte horúcimi nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 40 denných dávok. Vhodné od veku 3 rokov.

Kapsuly 40 ks

Komplex až 6 účinných zložiek na podporu imunity pre deti. Betaglukán s pridaným BiO Kolostrom, Vitamínom C, D3, Zinkom a Selénom, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému detí.

Hlavnou zložkou je prémiový GOLDCELL® BETAGLUKÁN s vysokou koncentráciou (min. 80%) beta-1,3-1,6-glukánu. Získava sa z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Druhá najdôležitejšia zložka DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte je nemecké lyofilizované kravské DELTA COLOSTRUM s BiO certifikátom DE-ÖKO-006 spracované šetrnou technológiou pre zachovanie bioaktivity a maximálnej účinnosti. Ďalšie zložky sú vitamíny C, D3a minerály Zinok a Selén v ich organickej forme pre správne fungovanie imunitného systému.

Dostupnosť: Skladom
SKU
C17
 

Popis produktu

 • Kvalitný GOLDCELL® BETAGLUKÁN z kvasníc
 • Nemecké DELTA COLOSTRUM v BiO kvalite
 • Komplex až 6 látok
 • Iba 1 kapsula denne!
 • 10 kapsúl v balení ZDARMA!
 • Až 40 dávok

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA COLOSTRUM® Kozie DELTA COLOSTRUM® Kozie
  DELTA COLOSTRUM® Kozie
  Bežná cena 21,90 € Špeciálna cena 19,90 €
 2. DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa
  DELTA COLOSTRUM® KIDS Čerešňa
  26,90 €

Čo je GOLDCELL® Betaglukán?


Značkový GOLDCELL® Betaglukán sazískava z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, ktoré sa bežne používajú v potravinárstve. Jedná sa o vysoko čistý betaglukán (čistota až 80%). Všeobecne platí, že čím je vyššia čistota, tým je betaglukán účinnejší. Je to látka, ktorá sa v tenkom čreve naviaže na imunitné bunky. Obsahuje komplex biologicky aktívnych polysacharidov. Je 100% prírodný a bez GMO.

Čo je kolostrum?


Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa (mláďa) potrebuje na prežitie v prvých dňoch života, na vybudovanie výkonného imunitného systému. Široké spektrum zložiek zahŕňa aj protilátky IgG, IgA, IgM. Zabezpečuje prežitie a prispôsobenie mláďaťa v novom prostredí, ochraňuje ho pred chorobami.

Odoberá sa výlučne zostatkové kolostrum po napojení mláďat. Pre zachovanie maximálnej účinnosti kolostra pre ľudí je dôležitá šetrná technológia spracovania bez použitia vysokej teploty. DELTA COLOSTRUM použité v prípravku DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte navyše pochádza z nemeckých BiO fariem.

Vitamín C, D3, Zinok a Selén

Prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému detí. V prípravku DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte sú obsiahnuté v množstvách odporúčaných Úradom verejného zdravotníctva.

Kedy zvoliť DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte?


 • Prevencia v období nárastu vírusových a bakteriálnych ochorení

 • Ako podpora pri dlhodobých chronických problémoch

 • Ako podpora pri akútnych stavoch

 • Vhodné na dlhodobé užívanie

Plus+ pridané benefity


DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte má až 6 účinných zložiek: GOLDCELL® BETAGLUKÁN a certifikované DELTA COLOSTRUM® v organickej kvalite balené vo vegánskych HPMC kapsuliach.

Plus ďalšie účinné látky, vitamíny C, D3 a minerály Zinok a Selén.

Plus+ pridané benefity

BiO certifikátDE-ÖKO-006

Pôvod kolostra rozhoduje


DELTA COLOSTRUM® pochádza z oblasti strednej Európy (Nemecko), čo je pre nás z hľadiska protilátok najvhodnejšie.

Navyše spĺňa najvyššie kritéria BiO kvality s certifikátom DE-ÖKO-006. Je vyrobené najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou Lyofilizácie bez použitia vysokej teploty. DELTA COLOSTRUM® sa svojou kvalitou a bezpečnosťou radí k najvyššie hodnoteným v Európe.

Pôvod kolostra rozhoduje
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!